Terraqua Design olarak artık Türkiye’de faaliyet göstermiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.
Bize bitkilerle ilgili sorularınız için info@terraquadesign.com adresinden ulaşmaya devam edebilirsiniz.

Etkinlikler

Firma olarak çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltmek veya müşterilerinizin size olan bağlılığını arttırmak için alternatif etkinlikler ve fikirler üretiyoruz.

Teraryum, Kokedama, Sukulent düzenleme workshoplarımız ile güzel bir gün geçirmelerini sağlayıp bitkilerle ve toprakla enerjilerini yükseltiyoruz. İş hayatının ve büyük şehrin karmaşasından uzakta, ekip arkadaşlarıyla baş başa zaman geçirerek, sosyal ortamda rahat vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Kurumsal çalışmalarımızı isteğe göre firmanın binasında ya da alternatif restoran cafe tarzı mekanlarda yapıyoruz. Katılımcı kişi sayısı ve etkinliğin süresine göre size bir sunum hazırlayarak isteklerinizin belirlenmesinde yardımcı oluyoruz.

Daha önceki etkinliklerimize göz atmak için Portfolyo‘muzu inceleyebilirsiniz.

Hediyelikler

Bitkiler artık hayatımızda çok daha farklı rol alıyor. Baby shower etkinliklerinizde, nikah ya da düğün hediyesi olarak dostlarınıza yaşayan bir hediye verebilirsiniz.

İş arkadaşlarınıza ya da şirketinizin çalışanlarına vereceğiniz hediyeler, onların sizin için değerli olduğunu hissettirir ve güzel bir enerji verir. Kıdemli çalışanlara ya da ödüllendirmek istediğiniz kişilere motive edici bir bitki düzenlemesi hazırlayabiliriz.

– Seramik ve cam içerisinde bitki hediyeliği,
– Farklı ebat ve şekillerde teraryum hediyelikleri,
– Sukulent düzenlemeler ve adetli sukulent temini.

hediyelik5   hediyelik4

Yeşillendirme

Terraqua Design olarak ofisinizin, iş yerinizin, restoranınızın, cafe’nizin ya da evinizde küçük bir köşenin koşullarına göre sizlere öneriler sunarak projeler hazırlıyoruz.

– Açık ve kapalı alanların yeşillendirmesi,
– Karşılama masaları, bar ya da toplantı odaları için bitki düzenlemelerinin hazırlanması,
– Dekora uygun saksı üretimi ve bitkilerle konsept çalışmalar,

yaparak hayal ettiğiniz görünümün oluşmasında size yardımcı oluyoruz.

İç ve dış mekanlar için dikim sonrası bitkilerin bakımı, besin verilmesi, mevsimsel hazırlık aşamaları da yaptığımız işler arasında.

 

La Casa

Masaların üzerine
seramik saksı tasarımı

 

Los Altos

Kaktüs Bahçesi

Eğitim Çalışmaları

Günümüzde çocukların doğaya olan ilgilerini arttırmak ve onlara bir şeyler yetiştirmenin mutluluğunu tattırmak için bir çok sosyal sorumluluk projeleri ve okullar tarafından dersler düzenleniyor.

Çocukların büyüme ve yetişme çağlarında toprakla tanışmasını, nasıl tohum dikileceğini, bitkilere nasıl davranılması gerektiğini öğretmek bizim için oldukça keyif veren projeler arasında.

Çalışmalarımızı farklı okullardan farklı yaş seviyesindeki öğrencilerle devam ettiriyoruz. Lise düzeyindeki öğrencilerle ya da küçük yaştaki çocuklarla yaptığımız eğitimlerin her birinde çocuklardan ve velilerinden çok güzel tepkiler alıyoruz. Çocuklarla ve gençlerle çalışmalarımız teraryum, kokedama yapımı ve bazı eğitimleri içeriyor.

 

Etiler Pakkan Etüt Merkezi

Çocuklarla tohum dikme projesi

 

Tarabya İngiliz Okulları

ERASMUS/Tohum dikme projesi

Portfolyo