Gün geçtikçe insanlar doğanın değerini anlamaya başlıyor. Yeşile duyulan özlem, evlerimizdeki bitki nüfusunu arttırıyor. Biz de bu özlemi gidermek için yaşam alanınıza uygun bitkileri, dekoratif çözümlerle size sunuyoruz. Yaşadığınız ortamı yeşillendirirken aynı zamanda bitkinizin “dış görünüşü”ne de özen gösteriyoruz.

Bitkilerin ev içerisinde yer almasına katkı sağlamanın yanı sıra, ofis, mekan, cafe yeşillendirmeleri, özel tasarımlar da servislerimiz arasındadır. Yeşillendirilmesini istediğiniz yerde önce keşif yapıyoruz. Sizin ihtiyaçlarınıza göre ve yerin koşullarına en uygun bitkileri seçip uygulamasını yapıyoruz. Daha sonrasında isterseniz bakım anlaşması düzenleyerek bitkilerinizle ilgileniyoruz.

Şirketlere yönelik; çalışan motivasyonunu arttırma amaçlı ya da toplantılarda misafirlerin rahatlayabileceği bir ara yaratmak adına etkinlikler düzenliyoruz. Şirket içi toplantı odası ya da bahçede olabileceği gibi farklı anlaşmalı mekanlarımızda da kahvaltı ve brunch ile zenginleştirdiğimiz etkinlikler organize ediyoruz.

Yaptığımız işler için Portfolyo sayfamıza göz atabilirsiniz.

Terraqua Design olarak artık Türkiye’de faaliyet göstermiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz. Bizebitkilerle ilgili sorularınız için info@terraquadesign.com adresinden ulaşmaya devam edebilirsiniz.

Terraqua Design sosyal medya hesapları:

Eposta listemize kaydolun.

* indicates required